biuro@lozinska-adwokat.pl

USŁUGI PRAWNE Wrocław

Usługi prawne - Adwokat Wrocław

Profesjonalna obsługa prawna

Kancelaria Prawna Adwokat Agnieszki Łozińskiej świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Pomoc prawna udzielana jest z zakresu prawa cywilnego, w tym rodzinnego, a także handlowego. Kancelaria Adwokacka prowadzi również z sukcesem sprawy karne, występując w roli obrońcy albo działając po stronie pokrzywdzonych. Specjalizujemy się nadto w prawie nieruchomości. Dlatego zabezpieczamy prawnie transakcje na rynku nieruchomości. Zapewniamy również obsługę prawną spółdzielniom mieszkaniowym oraz wspólnotom mieszkaniowym. Ponadto posiadamy wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań powypadkowych. Z tego też powodu skutecznie odzyskujemy odszkodowania między innymi z wypadków komunikacyjnych czy wypadków, którym ulegli pracownicy.  

Pomoc prawna świadczona jest w formie porad prawnych, sporządzania, a także opiniowania dokumentów prawnych czy też pełnej reprezentacji przed sądem lub właściwymi organami. Współpraca wyceniana jest co do zasady w oparciu o ustalone z góry wynagrodzenie. Natomiast w przypadku podmiotów gospodarczych możliwe jest ustalenie ponadto wynagrodzenia ryczałtowego.

Ponadto, prowadzimy także profesjonalne mediacje sądowe, jak również umowne. Posiadamy bowiem niezbędne uprawnienia, a także kwalifikacje do wykonywania zawodu mediatora. Z kolei doświadczenie zdobyte w pracy adwokata gwarantuje wysoką jakość mediacji. Podobnie jak dużą skuteczność tych usług. Jest to zatem raczej efektywna metoda rozwiązywania konfliktów.  A w konsekwencji ekonomicznie opłacalna bardziej aniżeli droga sądowa.

Siedziba Kancelarii Adwokackiej znajduje się we Wrocławiu, dlatego najwięcej spraw prowadzimy na terenie Dolnego Śląska. Niemniej jednak działamy przed sądami na terenie całej Polski

adwokat wrocław