biuro@lozinska-adwokat.pl

E-PORADY PRAWNE

E-PORADY PRAWNE

E-PORADY PRAWNE | Nowoczesny sposób wsparcia prawnego

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Łozińskiej świadczy również pomoc prawną za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-porady prawne).  Wśród usług prawnych świadczonych drogą elektroniczną jest także sprawdzenie/zaopiniowanie umowy albo sporządzenie umowy lub innego projektu dokumentu.

Prosty i szybki sposób na uzyskanie profesjonalnej usługi prawnej. 

Korzyści z nowoczesnych e-porad prawnych:

  • oszczędność czasu – nie musisz umawiać się na spotkanie do Kancelarii Prawnej
  • szybkość i sprawność działania
  • obniżenie kosztów pomocy prawnej
  • profesjonalne wsparcie prawne
  • prosty i wygodny sposób komunikacji
  • możliwość skonsultowania problemu
  • dogodny sposób płatności przelewem

Dla kogo przeznaczone są e-porady prawne?

E-porady prawne zostały stworzone z myślą między innymi o Klientach, dla których komunikacja online jest dogodniejszą formą kontaktu. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które są zabiegane i zapracowane, mają problem z poruszaniem się, mają pod opieką małe dziecka czy na przykład mieszkają za granicą. Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Łozińskiej nieustannie wychodzi na przeciw potrzebom Klientów.

E-porady prawne mają być przede wszystkim komfortowym i sprawnym sposobem na uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej od Adwokata. Tym bardziej, że pomoc prawna w coraz bardziej nawarstwiających się przepisach prawnych stała się koniecznością. Przy czym nie można nie zauważyć, że pojawia się też coraz więcej pozornie darmowych porad prawnych o niezweryfikowanej jakości – często nie sposób nawet potwierdzić kto udziela odpowiedzi. W tym przypadku ryzyko się nie opłaca. 

Jak skorzystać z usługi e-porady prawne?

Należy szczegółowo opisać problem prawny albo dokładnie określić zlecenie w przypadku usług innych niż porada prawna. Im więcej informacji przekażesz w swojej wiadomości, tym bardziej trafną uzyskasz odpowiedź. Jeśli podane informacje będą niewystarczające, otrzymasz od Adwokata e-mail z dodatkowymi pytaniami. 

Następnie wystarczy wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego albo bezpośrednio na adres e-mailowy Kancelarii: biuro@lozinska-adwokat.pl

Wszystkie dane kontaktowe Kancelarii Adwokackiej Adwokat Agnieszki Łozińskiej znajdują się w zakładce Kontakt (Kliknij TUTAJ).

Ile kosztują e-porady prawne?

Koszt e-porady prawnej zależy od jej rodzaju i stopnia skomplikowania. Po zapoznaniu się z zapytaniem, z którego będzie wynikać przedmiot e-usługi, Adwokat wyśle e-mail z dokładną wyceną, danymi do płatności i terminem realizacji usługi.

Wysłanie zapytania i jego analiza przez Adwokata nie wiąże się z obowiązkiem zapłaty. Klient otrzymuje w odpowiedzi e-mail z wyceną. Dopiero po zapoznaniu się z wyceną Klient podejmuje decyzję czy chce skorzystać z e-usługi, czy nie.

Jeśli Klient akceptuje wycenę, to uiszcza przelewem wskazaną kwotę. Adwokat oczekuje 7 dni na decyzję Klienta.

Brak wpłaty ceny za e-poradę prawną po 7 dniach od dnia wysłania wyceny uważa się za rezygnację z usług Kancelarii.

Wszystkie informacje i dokumenty przesłane przez Klienta zostają trwale usunięte. Kancelaria nie przechowuje żadnych danych pochodzących od osób, które zwróciły się z zapytaniem o e-poradę prawną, jeśli ostatecznie nie skorzystały z e-pomocy prawnej Kancelarii.

Jak długo trzeba czekać na odpowiedź?

Wycena e-porady prawnej wysyłana jest w ciągu 24 godzin w dni robocze (jeśli zapytanie zostało wysłane rano, to najczęściej odpowiedź jest wysyłana tego samego dnia).

Natomiast e-porada prawna realizowana jest w terminie wskazanym w wycenie (UWAGA: termin realizacji liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty tytułem wynagrodzenia na rachunku bankowym Kancelarii).

Czy e-porady prawne są droższe od tradycyjnych?

Nie. Często są nawet tańsze, ponieważ nie ma konieczności rezerwowania czasu na spotkanie w Kancelarii. Możesz też spokojnie przemyśleć, co chcesz napisać, o co chcesz zapytać. Zapytanie możesz wysłać w dowolnym momencie, gdy znajdziesz wolną chwilę. Dlatego warto zadawać nawet z pozoru proste pytania czy konsultować umowy przed ich zawarciem. Lepiej zapytać czy skonsultować niż później mieć problemy, których rozwiązanie będzie znacznie bardziej kosztowne. 

Zawsze Klient otrzymuje wycenę przed przystąpieniem do wykonania zlecenia na e-poradę prawną. Z otrzymaniem wyceny nie wiąże się żadne zobowiązanie.

Zobacz usługi prawne:

adwokat wrocław